Panel Çit

Güvenliğiniz için en iyi çözüm...

Panel çit sistemleri çeşitli gruplara ayrılmaktadırlar. Trapez panel, OSB ve plastik ferforje başlıca türleri arasında yer almaktadır. Panel çit sistemleri çeşitlidir. Müşterinin ilgisi ve ihtiyacına göre üretilebilir yapıdadırlar. Hasır, demir, granit veya ahşap olarak üretilebilirler. Monte etmesi kolaydır. Yapımı sırasında çevreye herhangi bir zarar verilmez. Çit yapımı bir sanat olarak nitelendirildiğinden dekoratif çitler bulunmaktadır. Panel çit sistemleri çeşitlilik gösterir. Birçok şekilde ve modelde çit üretilebilir. Uzunluk, ebat ve sivrilik düzeyleri müşterinin seçimine kalmıştır. Bakımı kolay ürünlerdir, kir tutmazlar, her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdırlar.nnKökçeçit panel çit sistemlerinde; kırılma, bükülme veya devrilme görülmez. Islanmaya bağlı olarak yumuşamazlar. Bu nedenle kolayca silinebilirler.

Genellikle villalar, siteler ve bunlar gibi özel mülkiyetlerde karşımıza çıkarlar. Nadir olarak şantiyelerde oluşan kötü görüntüyü engellemek ve çevreye gürültü vermemek amacıyla OSB türü panel çit sistemleri kullanılır. Panel çitlerin monte edilmesinde, monte edilecek alanın özellikleri büyük önem taşır. Bu özelliklerden faydalanılarak hazırlanan panel çitler daha verimlidir. Dekoratif görüntüsü bir yana güvenliğinizi sağlamak üzere üretilmişlerdir. Eski zamanlardan bu yana sıkça tercih edilen bir güvenlik önlemidir. Nadiren sınır belirlemek üzere de kullanılırlar. Dekoratif amaçlı olarak birçok renk üretilmektedir. En iyi estetik görünümün yakalanabilmesi için çitler arasındaki mesafenin hesaplanması gerekir.

Panel çitler bu hesaplara uyularak yapıldıklarında en iyi sonuç elde edilir. Panel çit sistemlerinde kalite önemli bir husustur. Düşük kalitedeki çitler kolayca kırılır ve yıpranırlar. Fırın boyalar ile boyanan galvaniz çitlerin renklerinde solma meydana gelmez. Güneş ısınları sonucu boyaları soyulmaz.

Panel Çit Sistemleri Kullanım Alanları


Panel YüksekliğiPanel UzunluğuTel KalınlığıGöz Aralığı
200 cm200-250 cm4-5 mm5*15-20cm
150 cm200-250 cm4-5 mm5*15-20cm
100 cm200-250 cm4-5 mm5*15-20cm

Ürün Görselleri