Hizmetlerimiz

1983'ten beri...


Kökçeçit, ürettiği tüm ürünlerin, montaj hizmetini de vermektedir.

Firmamız bulunduğu sektörde güvenilirliğini sağlamlaştırmak için tüm hizmet alanlarında, müşteri ve sonuç odaklı çalışmaktadır. Kaliteli ürünlerinin yanı sıra, termin sürelerine ve kaliteli işçiliğe de aşırı önem vermektedir. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarız.

Ürünlerimiz ve kalite anlayışımız;

Birçok ürün yelpazesine sahip olan firmamızdan; dilediğiniz zaman, merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında bilgi alabilir, fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Ürünlerimizdeki kalite standartı ve üretici fiyat avantajı sayesinde bir çok müşterimizi mutlu etmeyi başardık. Ürünlerimizin hepsi teknolojik gelişime ayak uydurmaktadır. Ürünlerimizi çağımızın gerektirdiği estetik kaygılarla üretmekteyiz. Ürünlerimiz, uzun yıllar deforme olmayacak niteliklere sahiptir.

Hizmet süreçlerimiz;

İhtiyacınıza yönelik çözümlerimizi sunduktan sonra en uygun şekilde planlanarak montaj süresi ve diğer tüm bilgiler paylaşılır. Onayınıza müteakiben süreç başlatılır, termin süresi içinde ürünlerinizin tarafınıza ulaşması için yoğun efor harcarız.

Müşteri odaklı çalışma prensibimiz, bu sektörde uzun yıllar kalmayı başarmamızın en büyük sebebidir.
Ürünlerimizin tamamı, bütünsel kalite sertifikaları alınmış ürünlerdir. Kadromuzda bulunan tüm çalışanlarımız alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sipariş süreciniz tamamlanana kadar istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz.
KökçeÇit.